„Szkoła do hymnu”

Drodzy Członkowie Społeczności Jedynki!

   Z dumą informuję, ze nasza szkoła wzięła udział akcji „Szkoła do hymnu”, do której zaprosili nas Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 odśpiewaliśmy cztery zwrotki HYMNU NARODOWEGO. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyła nasza Jedynka, a także uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że w tym roku udało nam się pobić ten rekord!
Edyta Talarowska

fot. Igor Rybaczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content