Sukcesy naszych uczniów w XXI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”

   Dnia 09.05.2014 roku w Sali Konferencyjnej w Ratuszu odbyło się podsumowanie XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych, jak również kontynuowanie i upowszechnianie krajoznawczych tradycji rodzinnych, środowiskowych, szkolnych oraz regionalnych.
   Na szczeblu powiatowym szkół podstawowych I miejsce i tytuł LAUREATA uzyskał Maciej Zabawa z kl. VI b za indywidualną pracę multimedialną „Barburka-Barbórka”. II miejsce zajęła Aleksandra Urban z kl. IV a za pracę indywidualną „Kresowe dzieje mojej rodziny”.

fotorelacja
fot. Bożena Masłowska

   W wyniku eliminacji rejonowych do komisji konkursowej szczebla wojewódzkiego trafiło 51 prac (w tym 25 multimedialnych), autorstwa 76 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Prace naszych uczniów uplasowały się na bardzo wysokim miejscu.

TYTUŁ LAUTEATA
wojewódzkiego finału XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „ POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” w roku 2013/14 objętego patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubuskiego, Lubuskiej Organizacji Turystycznej, Muzeum Ziemi Lubuskiej i Lubuskiego Konserwatora Zabytków otrzymali:

  • w kategorii prac indywidualnychALEKSANDRA URBAN, ucz. kl. IVa
  • w kategorii indywidualnych prac multimedialnychMACIEJ ZABAWA, ucz. kl. VI b
Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 14 maja 2014 roku w Sali Kolumnowej w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun
Bożena Masłowska

fotorelacja
fot. Bożena Masłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content