Sprzątanie świata 2020

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach wraz z rodzicami spotkali się w sobotnie popołudnie w parku przy ul. Paderewskiego/Czerwonego Krzyża, aby wspólnie zrobić coś dobrego dla Ziemi. Wszystkim zaangażowanym w akcje serdecznie dziękujemy, a szczególnie pani Anecie Grabowskiej kierownik od spraw zieleni miejskiej w Żarach.
Wychowawcy świetlicy 

Sprzątanie Świata

Jak co roku klasy 1 – 3 wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata.W tym roku sprzątaliśmy 17 i 18 września. Hasłem przewodnim w tym roku, tak, jak w całym kraju było Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję. W tym roku ze względu na pandemię Covid-19 nie mogliśmy sprzątać poza terenem szkoły. Sprzątaliśmy teren wokół szkoły! Wszyscy uczniowie wyposażeni w rękawiczki, worki na śmieci z zapałem przystąpili do szukania ŚMIECI.Panie też aktywnie brały udział w tej akcji! Teren posprzątaliśmy i z poczuciem dobrze spełnionego zadania wróciliśmy do klas zdobywać wiedzę.
Ewa Witkowska
 

fot. Ewa Witkowska

 


   Dnia 17 września klasa 3d uczestniczyła w akcji sprzątania świata. Dzieci zabezpieczone w rękawice i worki pięknie wysprzątały teren zielony wkoło szkoły. Dbamy o naszą ziemię i chcemy by była piękna i czysta.

Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska


   Uczniowie klasy 1a wzięli udział w akcji Sprzątania Świata. Dzieci sprzątaly teren wokół szkoły. Po skończonej pracy miło im było bawić się na czystym placu zabaw.

Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak


   Klasa 1b – sprząta świat.

Wioletta Bas
fot. Wioletta Bas
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content