Sprzątanie Świata 2014

   W piątek, 19 września 2014 r. uczniowie JEDYNKI wzięli udział w ogólnopolskiej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Klasy I-III dbały o czystość wokół szkoły, zaś uczniowie klas IV-VI sprzątali teren przy ul. Paderewskiego. Pogoda dopisała, choć miało padać. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy, dzieci ścigały się, kto zbierze więcej śmieci.
   Warto w tym miejscu przypomnieć, iż dbanie o czystość środowiska powinna objawiać się codziennie, nie tylko „od święta”, w dni, kiedy w sposób szczególny o niej pamiętamy. Chcemy z radością, bez nerwów iść na spacer? Chcemy nacieszyć oczy pięknem otaczającej przyrody? Nie wyrzucajmy drobnych śmieci na chodnik, trawnik lub w inne miejsca. Czyste ulice i parki pozwolą nam na spokojny wypoczynek. Owe ulice, trawniki, parki nie są własnością jakiejś nieznanej nam osoby – to my jesteśmy ich właścicielami, to są nasze chodniki, parki, trawniki. I to od nas zależy, czy będą czyste!
Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

fot. Edyta Talarowska i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content