SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z FRANCJI

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie klasy 4c spotkali się za pośrednictwem Internetu z dziećmi z Francji. Mogli oni sprawdzić swoje umiejętności językowe w prawdziwej sytuacji komunikacyjnej. Dobrani parami rozmawiali o sobie w języku angielskim. Śpiewaliśmy piosenki w języku angielskim, polskim i francuskim. Kolegom z zagranicy pokazaliśmy pocztówki, które otrzymaliśmy od nich z okazji Europejskiego Dnia Języków. Mogliśmy także obejrzeć nasze kartki we Francji.
   Było to pierwsze, pełne emocji i pozytywnych wrażeń, spotkanie.
   Zapraszam do obejrzenia relacji,
Izabela Mielniczek


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content