Spotkanie z ratownikami WOPR!

   Dnia 29 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania uczniów klas trzecich. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-III. Pani Barbara Mantyk, nauczyciel wychowania fizycznego, wyczytała uczniów z klasy 3a, 3b i 3c, którzy otrzymali Certyfikaty Nauki Pływania, a 30 z nich zdobyło Karty Pływackie. Certyfikaty i karty pływackie wręczył pan Zbigniew Zdzitowiecki – szef ratowników WOPR-u. Następnie młodzi ratownicy pod okiem p. Zdzitowieckiego zaprezentowali,  w jaki sposób przeprowadzić akcje ratownicze na wodzie. Odbyła się również pogadanka dotycząca bezpiecznych ferii zimowych.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom WOPR-u za pomoc i współpracę ze szkołą.
Honorata Kryszewska – wicedyrektor

alt

fot. Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content