Spotkanie z dietetykiem

   W ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie i pedagogizacji rodziców 8 maja odbyło się spotkanie z dietetykiem panią Justyną Berestecką z Centrum Dietetycznego Natur Haus. Rodzice uczniów klas 1- 3 poznali zasady odżywiania dzieci w okresie rozwoju. Dietetyk przygotowała pokaz multimedialny pt. “Jak jeść świadomie”, w którym były zawarte najważniejsze zasady odżywiania dzieci w młodszym wieku szkolnym.
Ewa Witkowska i Wioletta Mutwil

fot. Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content