Sport – podsumowanie roku szkolnego 2008/2009

 

  • Podsumowanie Żarskiej Spartakiady Młodzieży odbyło się w ratuszu. Pan burmistrz, Roman Pogorzelec nagrodził nagrodami pieniężnymi szkoły za ich osiągnięcia sportowe. Nasza szkoła zdobyła w ŻSM II miejsce i otrzymała 2500 zł. Nagrodę odebrała Dyrektor Szkoły i nauczyciel w-f, Elżbieta Jusińska.
  • Starosta Żarski, Marek Cieślak wręczył wyróżniającym się w sporcie szkołom Puchar Starosty. Nasza szkoła uzyskała go za zajęcie I miejsca w klasyfikacji końcowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w edycji 2008/2009 w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Uroczystość odbyła się 16.10.2009 r. w Parku Mużakowskim w Łęknicy.
  • W klasyfikacji generalnej szkół województwa lubuskiego nasza szkoła zajęła 14 miejsce na 266 szkół startujących w zawodach sportowych. Podsumowanie osiągnięć sportowych szkół województwa lubuskiego odbyło się w Gimnazjum nr 3 w Żarach. Dokonał go Lubuski Kurator Oświaty, Roman Sondej

Autorami sportowych sukcesów w naszej szkole są liczni uczniowie i ich trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Barbara Mantyk, mgr Elżbieta Jusińska, mgr Danuta Siemaszko, mgr Aleksander Stachów.


zaproszenie

   nagroda  

   dyplom  

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content