Sadzenie kwiatów na terenie SP 1 w Żarach

   Klasy 1a p. Krysi Rewaj oraz 1d p. Ewy Siatkowskiej zasadziły 5 października 2018 r. na terenie szkoły sto cebulek tulipanów w kolorze białym i czerwonym. W ten sposób klasy pierwsze chcą uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Warto dodać, że wcześniej rodzice, od kilku lat zaangażowani w akcję upiększania terenu wokół SP 1 w Żarach, sadzili piękne kwiaty tuż przy głównym wejściu na teren Jedynki. Dziękujemy!
Ewa Siatkowska, Krystyna Rewaj

fot. Julia Winnicka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content