ROZDANIE NAGRÓD: THE BIG CHALLENGE 2019

   11 czerwca odbyło się rozdanie nagród w konkursie “The Big Challenge”. Dylan Stroka z klasy 7c zajął trzecie miejsce w województwie lubuskim w swojej kategorii wiekowej. „The Big Challenge” to internetowy konkurs języka angielskiego dla europejskich szkół, który promuje naukę języka angielskiego w formie ciekawej i przyjemnej zabawy. Konkurs jest wspaniałym narzędziem, które motywuje uczniów do nauki. Co roku przystępuje do niego ponad 600.000 uczniów z kilku krajów Europy. Serdeczne gratulacje! Życzymy kolejnych sukcesów! 🙂
Izabela Mielniczek i Karolina Wojtiuk


 

fot. Izabela Mielniczek i Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content