Rok Tuwima 2013

   Wojewódzki Konkurs plastyczny dla dzieci młodszych „Tuwim ekologicznie” został zakończony. Spośród 325 nadesłanych zgłoszeń jury postanowiło nagrodzić 24 prace. Wśród nich znalazła się praca uczennicy naszej szkoły Laury Kołpaczewskiej z kl. 3a, którą przygotował pan Andrzej Woźniak. Dziewczynka namalowała ilustrację do wiersza pt. ,,Rzepka” Juliana Tuwima. Rysunki nagrodzonych dzieci znalazły się na torbach ekologicznych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 4 października br., w trakcie imprezy kończącej akcję „Z książką na walizkach”, która miała miejsce na zielonogórskim deptaku. Uczniowie zielonogórskich szkół i przedszkoli oraz zaproszone dzieci z okolic uczestniczyły w spotkaniu z pisarzami literatury dziecięcej – Kaliną Jerzykowską, Izabellą Klebańską, Ewą Kozyrą-Pawlak i Pawłem Pawlak, Renatą Piątkowską oraz Barbarą Stenką. Odbyły się konkursy, ciekawe prezentacje poznanych pisarzy przygotowane przez dzieci oraz zajęcia plastyczne i ruchowe połączone z recytacją znanych wierszy Juliana Tuwima. Było zabawnie, kolorowo i wesoło. Gratulacje dla Laury wraz z życzeniami dalszych sukcesów w dziedzinie plastycznej.
Kazimiera Ardelli
fot. Kazimiera Ardelli

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content