Rodzinny Turniej Sportowy

   We wtorek 04.06.2013r. odbył się „Rodzinny Turniej Sportowy”. Uczniowie klas 2a i 2d zaprosili swoje rodziny na występ artystyczny, w którym zaprezentowali inscenizację , piosenki i wiersze na Dzień Mamy, Taty oraz Dnia Dziecka.
   Po skończonej części artystycznej, odbyła się krótka przerwa, w trakcie której uczniowie przygotowywali się do zawodów sportowych. W zawodach uczestniczyli rodzice i dzieci. Drużyna dzieci pokonała drużynę rodziców w punktacji 13 do 12 Zawody okazały się trudniejsze dla rodziców , a były to: kozłowanie piłki slalomem, rzut woreczków do celu, podawanie piłki nad głowami i pod nogami, a także gra w dwa ognie. Zarówno uczniowie jak i rodzice bardzo dobrze się bawili. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę niespodziankę. Impreza miała na celu przede wszystkim promowanie dobrych relacji w rodzinie oraz czynną rekreację poprzez wspólną zabawę. Rodzinny Turniej Sportowy był okazją do ciekawego, wspólnego spędzenia czasu, wspólnej integracji i zdrowej rywalizacji. Każdy uczestnik w tej imprezie „spisał się na medal”. Dziękujemy rodzinom za ten radosny dzień!
Organizatorzy:
Kazimiera Ardelli, Monika Majerska i Aleksander Stachów
fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content