Rekolekcje w Jedynce

   W dniach 11-13.03.2019 w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne na których gościliśmy i słuchaliśmy nauki księdza Kamila Obały. Podczas rekolekcji klasy 5 i 6 wzięły udział w konkursie pod hasłem “Jezusowa nauka w przypowieściach” Uczniowie bardzo pięknie przygotowali i zaprezentowali wybrane przypowieści, które to prezentacje zostały nagrodzone słodkim upominkiem dla całej klasy, zaś 1 i 2 miejsca otrzymały bony pieniężne dla całej klasy. Młodsze klasy również zaprezentowały swoją wiedzę dotyczącą znajomości postaci jakim był św. Jan Paweł II. Starsza młodzież naszej szkoły mogła wysłuchać świadectwa życia pana Pawła z Żagania który opowiadał o swojej przemianie-nawróceniu.
Aleksandra Witkowska

fot. Aleksandra Witkowska i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content