Regionalne Mistrzostwa Matematyczne 5.04.2019

   Pięcioro naszych uczniów startowało w Regionalnych Mistrzostwach Matematycznych. W tym roku odbyła się 11. edycja konkursu, organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku.

   Regionalne Mistrzostwa Matematyczne są konkursem kuratoryjnym. Zmagania konkursowe odbywają się w trzech grupach wiekowych: I. kl. 7,8; II. kl. 3 gim. i 1 liceum; III. 2 i 3 kl. liceum.

   Z przyjemnością informuję o sukcesie matematycznym uczennicy klasy 3b gim. Aleksandry Ślipko. Ola jest laureatką (I miejsce) konkursu Regionalne Mistrzostwa Matematyczne w kategorii kl. 3 gimnazjum i 1 liceum. Zadania konkursowe są tradycyjnie układane przez pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Alicja Kurzydło


fot: Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content