Rajd Palmowy w SP 1 w Żarach

   Parafia Św. Józefa Oblubieńca oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowały wspólnie XVIII Międzyszkolny Konkurs Palmowy, wszystko w ramach Rajdu Palmowego, któy miał miejsce w niedizele, 20 marca 2016 r.
   Mimo deszczowej aury w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach było tego dnia bardzo wesoło. Uczestników konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną zgłosiło się naprawdę wielu, a same palmy prezentowały się wspaniale i kolorowo. Były one różnych rozmiarów, a największe miały kilka metrów. Turniej uświetniły występy uczniów z różnych szkół. Rodzice naszych dzieci upiekli przepyszne ciasta, natomiast piekarnia państwa Ślawskich z Lipinek Łużyckich ufundowała pączki. Firmy MAGOREX i APEX zasponsorowały nagrody. Każdy uczestnik, który przyniósł swoją palmę, otrzymał chociaż symboliczny upominek Emotikon smile Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielkom, paniom: Marzenie, Oli, Izie i Małgosi oraz księdzu Andrzejowi i księdzu Adrianowi, a także uczniom, którzy obsługiwali sprzęt nagłaśniający i fotograficzny.
   Oto wyniki konkursu:

GRUPY
I miejsce – klasy 1e i 1f z SP 1 w Żarach,
II mijesce – TDP Żary (palma na motywach kurpiowkich),
III miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny i Parafia Św. Antoniego w Lipinkach Łużyckich.

Wyróżnienia specjalne: Zespół Szkół Specjalnych w Żarach, DPS Miłowice, klasa 1b z SP 1 w Żarach.

INDYWIDUALNE
I mijesce – Dawid i Mateusz Szczygieł oraz Ewelina i Agnieszka Waśko,
II miejsce – Ewelina i Paweł Hirsch oraz Joanna Karolewicz,
III miejsce – Milena i Marlena Wójtowicz, Milena Kostecka oraz Gabrysia Wołoszyn.
   
   Gratulujemy!

Agnieszka Ropska, Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Wiktoria Czubacka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content