Pyszne i zdrowe sałatki warzywne i owocowe!

Dnia 30 marca odbyły się zajęcia kulinarne, podczas których uczniowie klasy 3a wykonali pyszne i zdrowe sałatki. Była to praca w grupach, w których wcześniej ustalono rodzaj sałatki, a także podzielono się składnikami. Wszyscy poczuli się prawdziwymi kucharzami. Było smacznie i zdrowo. Po skończonej pracy odbyła się w klasie pyszna uczta. Każdy uczestnik spisał się na medal. Rodzice zasługują na podziękowanie za wspaniałe przygotowanie dzieci do lekcji.

Monika Majerska

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content