Pyry, bejmy, bimba, kociamber, klapiok, tej! – wycieczka do Poznania

   13 czerwca klasy 4a, 6b, 6c oraz 7b wraz z wychowawcami wybrały się do stolicy Wielkopolski – Poznania. Odwiedziliśmy stadion INEA, na którym odbyły się rozgrywki EURO 2012 i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji na temat poznańskiej drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Następnie wybraliśmy się do Rogalowego Muzeum Poznania na warsztaty z pieczenia Rogali Świętomarcińskich, a także poznaliśmy bliżej historię Poznania oraz gwarę poznańską. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat czeladnika 🙂 Ostatnim punktem wycieczki była interaktywna wystawa w Skoda Auto Lab, gdzie doświadczyliśmy typowe sytuacje drogowe na symulatorach (w tym dachowania) oraz uczestniczyliśmy w ciekawych prelekcjach na temat bezpieczeństwa na drodze.
Katarzyna Maciejak
Bożena Masłowska
Edyta Pawlus
Karolina Wojtiuk

fot. K. Maciejak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content