Przedszkolaki z Ence-Pence z wizytą w klasie 1c

   21 marca w Pierwszy Dzień Wiosny kl. 1c gościła w klasie grupę dzieci z Przedszkola Ence-Pence. Dzieci wzięły udział w zajęciach integracyjnych o Wiośnie. Zajęcia prowadziliśmy z tablicą interaktywną, były zagadki, film, wiersze i zwiastuny Wiosny. Podsumowaniem dwugodzinnych zajęć były warsztaty plastyczne. Zajęcia udały się i wszyscy świetnie uczyli się i bawili.
Irena Wiącek

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content