Projekt okulary część 2. – prace końcowe

Koniec września zbiegł się z zakończeniem projektu Okulary. To trzecie zajęcia z długopisami 3D. Już wszystko jest jasne. Jak uruchomić długopis, jak załadować filament i jak go wycofać po zakończeniu pracy. Jak zmienić tempo podawanie plastiku i jak zastopować ten proces. W pracach końcowych przy okularach najwięcej trudności sprawiło odklejanie „narysowanych” części od szablonu i ich łącznie. Poszczególne fragmenty należało teraz „zespawać” w całość. Do wyboru było kilka technik np.  łączenie stopionym nowym filamentem o tym samym kolorze, lub zupełnie innym kolorem, albo „spawanie” na sucho gorącym grotem – polegające na rozgrzewaniu stykających się powierzchni. Za każdym razem należało odczekać chwilę, aby filament wystygł. I dopiero wtedy sprawdzać jak poszło „spawanie”. I gotowe!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć informatycznych.

Cezary Sułkowski

Projekt okulary część 2. – prace końcowe
fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content