Projekt międzynarodowy dla uczniów klas pierwszych

   W tym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści biorą udział w projekcie międzynarodowym “NeuroEnglish”. W projekcie nauczyciele z 9 różnych krajów europejskich pracują nad wspólnym przedsięwzięciem – wykorzystując wiedzę z zakresu neurodydaktyki, wspólnie przygotowują zadania a języka angielskiego dla uczniów dopasowane do różnych stylów uczenia się dzieci. Prace nad pierwszą częścią projektu już się rozpoczęły. Możecie obejrzeć nasz pierwszy filmik z uczniami klasy 1a oraz filmy wykonane przez kolegów z zagranicy.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Nasi uczniowie: 

Film z Serbii:

Film z Turcji:
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content