Powiatowy etap zawodów w drużynowych biegach przełajowych

   28 marca uczniowie SP1 uczestniczyli w powiatowym etapie zawodów w drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się w Lipinkach Łużyckich. Drużynowo naszym biegaczom nie powiodło się najlepiej, wszystkie zespoły zajęły miejsca 5-6. Najlepsze z ekipy, trzecie miejsce indywidualnie zajęła Nikola Drozdek z grupy wiekowej 14-16 lat oraz siódme i ósme z grupy 11-13 lat odpowiednio Klaudia Kukuła i Maja Harasim.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content