Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

   Dnia 28.11.2018 r. w Domu Kultury w Lubsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dzieci do lat 12 w składzie: Maria Bodnar, Filip Kozik, Błażej Dziewiński, Michał Bodnar. W rozgrywkach uczestniczyło 11 drużyn z różnych szkół powiatu żarskiego. Nasi uczniowie zajęli IV miejsce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content