Polsko, uśmiechnij się – kampania edukacyjna Colgate i PCK

   W ramach akcji dzieci klas 1-3 uczyły się, jak dbać o zęby. Obejrzały film edukacyjny “Drużyna doktora ząbka”. Pani pielęgniarka pokazała, jak należy prawidłowo szczotkować zęby. Każde dziecko otrzymało pastę i szczoteczkę do zębów, plan lekcji, malowankę oraz dyplom. Akcja miała na celu kształtowanie prawidłowych nawyków dbania o zdrowie jamy ustnej od najmłodszych lat.
                    Krystyna Rewaj, Joanna Naumik

fot. Wioletta Mutwil i Ewa Siatkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content