Podsumowanie projektu „Wolę gry planszowe niż komputerowe”


Uczniowie najmłodszych klas brali udział w projekcie „Wolę gry planszowe niż komputerowe” finansowanym przez MKRPA w Żarach. Zajęcia miały na celu propagowanie gier planszowych jako bardzo ciekawej i wskazanej formy spędzania czasu.

Wspólna gra planszowa to powrót do tradycyjnych, bezpośrednich relacji. To czas, w którym poznajemy bliżej drugiego człowieka i możemy z nim zbudować prawdziwą więź. Rozrywka przy grze planszowej to wspaniała okazja, aby wspólnie spędzić czasu. Tutaj znajdzie się miejsce dla każdego – dziecka, mamy, taty, babci, koleżanki. Miło się integrować przy emocjonującej rozgrywce. Warto odejść od komputera czy konsoli, odłożyć smartfona, aby dołączyć do zabawy przy planszówkach!

Podsumowaniem projektu było wręczenie prezentów – oczywiście gier planszowych, wyróżniającym się w zajęciach uczniom.

Wszystkim nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy!

Wioletta Mutwil, Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content