Podsumowanie nauki pływania

   Dnia 15.06.2016 r. odbyło się w naszej szkole drugie podsumowanie nauki pływania dla klas 3. Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawiciela WOPR-u w Żarach, p. Zbigniewa Zdzitowieckiego. Pani wicedyrektor Honorata Kryszewska przywitała zaproszonego gościa i podziękowała instruktorom pływania: p. B. Mantyk, p. A. Stachów za efektywną pracę z dziećmi.
   Kurs podstawowej nauki pływania trwał od 5.10.2015 r. – 28.04.2016 r. Łącznie kurs ukończyło 41 dziewczynek i 42 chłopców. Na kartę pływacką zdało 25 uczniów, a pozostałe dzieci otrzymały certyfikaty nauki pływania.    
   Przedstawiciele WOPR-u w Żarach zapoznali uczniów klas I-VI z zasadami bezpiecznego zachowania w czasie lata i zbliżających się wakacji.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszwska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content