Pasowanie pierwszoklasistów roku szkolnego 2009 / 2010

W Dniu Komisji Edukacji Narodowej odbyło się w szkole pasowanie pierwszoklasistów.

   Dnia 14 października 2009 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Koleżanki i koledzy z Samorządu Uczniowskiego uroczyście powitali przybyłych gości, nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim pierwszoklasistów.
   Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, że będą dobrymi uczniami, będą szanować nauczycieli i kochać swoją Ojczyznę. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania.
   Na zakończenie uroczystości pasowani pierwszoklasiści zaśpiewali piosenkę „Chodź kolego” i tradycyjnie (wraz z nauczycielami i rodzicami) posadzili drzewka przed szkołą. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek.

Z życzeniami
wicedyr. szkoły Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content