Pasowanie na Świetlika

   Dnia 1 października 2018 r. w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetlika”. Na uroczystość przybyli Rodzice oraz p. wicedyrektor Edyta Talarowska. Wszystkich zgromadzonych przywitała uczennica klasy 5a Natalia Szczuka, a dzieci z klas II (Anita Szewczyk, Otylia Idzik, Laura Wąsowicz oraz Marysia Galuba) zaprezentowały kilka wierszy.
   Aby dołączyć do świetlicowej gromady, pierwszoklasiści w obecności rodziców, p. wicedyrektor, starszych kolegów i wychowawców świetlicy musieli przejść przez próby: sprawności, wiedzy oraz śpiewu. Uczniowie z powodzeniem przeszli wszystkie próby, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym p. wicedyrektor pasowała wszystkich na „Świetlików”. Uczniowie otrzymali od wychowawców „Medale Dzielnego Świetlika”, słodkie upominki oraz balony. Cała impreza przebiegała w wesołej i przyjaznej atmosferze. Od tej chwili nasze „Świetliki” czeka mnóstwo ciekawych i kreatywnych zadań.
   Dziękujemy wszystkim za przybycie, wychowawcom klas I za współpracę, a uczniom klas starszych za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.
Wychowawcy świetlicy
Monika Majerska
Katarzyna Sygutowska
Stanisława Bałdyga

fot. Wychowawcy świetlicy

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content