Pasowanie na ucznia

   Dnia 9 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. 
   Na tę uroczystość przybyli nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała zebranych i poprowadziła apel. Następnie uczniowie klas I przystąpili do sprawdzianu z zakresu edukacji polonistycznej i sprawności fizycznej, wszyscy zdali pomyślnie egzamin. Potem odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia, na koniec pierwszoklasiści zaśpiewali piosenkę. Każdy uczeń otrzymał Dyplom Pasowania. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek. Na zakończenie uroczystości wszyscy stanęli do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. 
   Pierwszoklasiści, jesteście pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły – gratuluję!  
Wicedyrektor szkoły 
Honorata Kryszewska

 

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content