Pasowanie na ucznia

   Dnia 5 października 2011r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Uczniowie w odświętnych strojach składali ślubowanie, że będą dobrze się uczyć, będą szanować swoich nauczycieli i dbać o dobre imię szkoły. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom i odznakę „Witaj w szkole”. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę „Nasza klasa”. Część artystyczną uświetnił występ zespołu tanecznego i wokalnego. Na uroczystość pasowania przybył Wiceburmistrz Miasta Żary- pan Edward Łyba.
W tym dniu uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Biedrzychowic.
Z życzeniami
wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
fot. Cezary Sułkowski
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content