Ogólnopolskie konkursy z języka angielskiego w naszej szkole

   Chętni uczniowie klas drugich i czwartych wzięli udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego: Zuch i Galileo. Ideą konkursów jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej i słownikowej. Dzięki konkursom uczniowie utrwalają i poszerzają swoją wiedzę, a wyniki pomagają porównać swoje umiejętności w skali ogólnopolskiej. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki!
Izabela Mielniczek

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content