OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA”

   Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach: Blanka Kaczmarek i Roksana Stasiak z klasy 5f, Zuzanna Złotnik, Michał Kunc i Sara Bełz z klasy 6g, Ewelina Hirsch z klasy 6c, Wiktor Kelm, Małgorzata Siwak i Martyna Halatyn z klasy 7d, Martyna Bieniek i Maja Harasim z klasy 7b, Natalia Szczuka i Sandra Nastalska z klasy 6a, Katya Volosatova i Wiktoria Kamianowska z klasy 6f, Nadia Kosiorska i Maja Złotnik z klasy 6e, Anna Reszel z klasy 7c, Maja Nowakowska i Amelia Ferszt z klasy 5d wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA” organizowanym przez Muzeum Złotej Rybki i Szkołę Podstawową w Dydni. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką środowiska wodnego, ryb, a także rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci plastycznie uzdolnionych, prezentacja twórczości dziecięcej.
Trzymam kciuki!
Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content