Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w SP 1 w Żarach

   Nasza szkoła w tym roku szkolnym przyłączyła się do Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, który odbył się 28 września 2018 r. Czytanie na głos najmłodszym zapewnia emocjonalny rozwój dziecka, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, uczy myślenia, poszerza wiedzę, ułatwia naukę oraz kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie. Do biblioteki zostali zaproszeni uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami. Spotkanie stało się okazją do popularyzacji twórczości Renaty Piątkowskiej i jej znanej książki wydanej pod patronatem sieci sklepów Biedronka – „Gang Słodziaków”.
Izabela Olszańska, Anna Andrukiewicz

fot. Izabela Olszańska i Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content