Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

   Biblioteka szkolna przyłączyła się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii, który przypada na 14 listopada. W środę 14 listopada 2018 r. pani bibliotekarka Anna Andrukiewicz przeprowadziła z uczniami uczęszczającymi do świetlicy szkolnej zajęcia biblioterapeutyczne pod hasłem: “Nie bądż samotną różą, nawet tą najpiękniejszą” oraz “Moc uprzejmości – czaraodziejskie słowa”. Zajęcia były prowadzone zespołowo z wykorzystaniem metod plastycznych i pantomimy. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w bioterapeutycznych spotkaniach.
Anna Andrukiewicz

alt

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content