„Od grosika do złotówki”

   W ramach realizacji projektu „Od grosika do złotówki” uczniowie klasy II a wybrali się na wycieczkę do banku. Tam poznali, na czym polega praca bankowców. Mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy ludzi oraz klientom banku, którzy załatwiali tu swoje sprawy, np. dokonywali płatności rachunków. Dowiedzieli się, dlaczego warto oszczędzać pieniądze i jak skutecznie to robić. Samodzielnie przeliczali pieniądze i sprawdzali ich autentyczność na specjalnych urządzeniach. Dowiedzieli się też, że przy pomocy karty bankomatowej mogą dysponować własnym kontem osobistym założonym w banku.
   Na koniec odbył się słodki poczęstunek. Wszyscy otrzymali drobne upominki i baloniki z logo banku. Uczniowie wraz z wychowawcą podziękowali za piękną lekcję z edukacji finansowej, wsparcie w realizacji projektu „Od grosika do złotówki’ i wręczyli pamiątkowy dyplom.
   Wycieczka była bardzo udana. Dostarczyła wszystkim pozytywnych wrażeń, doświadczeń i wzbogaciła naszą wiedzę na temat finansów.
Wiesława Półtorak

fot. Wiesława Półtorak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content