Nocka w szkole z okazji Dnia Kobiet

   Świetne humory, dużo śmiechu, dobra zabawa i odrobina hałasu :-). Wszystko to i jeszcze więcej towarzyszyło kolejnej nocy spędzonej w Szkole przez naszych uczniów. Tym razem to dziewczęta z okazji Dnia Kobiet miały okazję bardzo miło spędzić czas. W piątek, 1 marca 2019 r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbyła się w SP 1 w Żarach nocka dla wszystkich chętnych dziewczyn z klas V-VIII.
   Spotkanie rozpoczęły: Pani Wicedyrektor Edyta Talarowska, oraz Pani Marzena Bałdyga, opiekunka SU. Życząc wszystkim dziewczynkom udanego spotkania zachęciły do zabawy i wzięcia udziału w pierwszym konkursie na najbardziej kreatywną fryzurę i ciekawie pomalowaną twarz. Wszystkich bardzo ucieszyły nagrody za 3 pierwsze miejsca – słoiki pysznej, bardzo słodkiej nutelli. A to był dopiero początek atrakcji. Opiekunami w czasie nocnej przygody byli: Pani Marzena Bałdyga, Pani Aleksandra Witkowska, Pan Sławomir Pawłowicz oraz Pani Iwona Szczuka.
W ciągu dwunastu godzin spędzonych w szkole nie mogło być mowy o nudzie. Po zjedzeniu pysznej kolacji przyszła pora na wiele atrakcji:
  • obejrzeliśmy dwa filmy,
  • karnawał w pełni, zatem nie brakowało tańców, skoków i podskoków w rytm specjalnie dobranej muzyki, nad którą czuwały nasze kochane ósmoklasistki,
  • chwilę wytchnienia od tanecznych szaleństw uczennice starszych klas odnalazły w rozgrywkach komputerowych,
  • wykazywaliśmy się swoimi umiejętnościami nie tylko tanecznymi, ale także wokalnymi, słynne Kaczuchy i Makarena porwały najbardziej oporne uczestniczki do tańca,
  • w czasie konkursu na najciekawszy strój wieczorowy (nasze pluszowe przebrania i urocze piżamy zostały docenione solidnymi garściami cukierków),
  • i najważniejsze…. pogaduchy, pogaduchy, pogaduchy w śpiworach, na schodach, na podłodze, na materacach i przy stolikach, bo przecież My dziewczyny i kobiety zawsze mamy mnóstwo do powiedzenia.
   Siódma rano nadeszła bardzo szybko i z pączkiem w ręku wszystkie zadowolone uczestniczki nocnej przygody powróciły do swoich domów. No cóż…. Do następnego razu. Nocki w SP 1 w Żarach to nie tylko wspaniała zabawa, lecz również okazja do poznania się, integracji, do bycia razem.
Iwona Szczuka

fot. Aleksandra Witkowska i Cezary Sułkowski
 

fot. Aleksandra Witkowska
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content