Nocka w szkole z okazji Dnia Chłopaka

   Dużo hałasu, szum, harmider, mnóstwo uśmiechniętych twarzy i twórczy bałagan wśród labiryntów ułożonych z materacy. Tak !!!  Byliśmy gotowi na kolejną integracyjną, nocną zabawę w naszej szkole. Tym razem w męskim gronie…

   W piątek, 4 października 2019 r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbyła się w SP 1 w Żarach nocka dla wszystkich chętnych chłopców z klas VI-VIII. Spotkanie rozpoczęli Pani Dyrektor Agnieszka Ropska, Pan Zbigniew Zdzitowiecki, przewodniczący Rady Rodziców oraz Pani Marzena Bałdyga, opiekunka Samorządu Uczniowskiego. Pani Dyrektor podarowała nam dużo słodkości, a także wspólnie z opiekunami wybrała najbardziej odlotową fryzurę w zorganizowanym konkursie i nagrodziła najlepszego pidżamersa.
   Opiekunami dzieci byli: Pani Marzena Bałdyga, Pani Aleksandra Witkowska, Pan Sławomir Pawłowicz oraz Pani Iwona Szczuka. W ciągu dwunastu godzin spędzonych w szkole nie mogło być mowy o nudzie:
• rozegraliśmy mecze piłki koszykowej i nożnej,
• wzięliśmy czynny udział w konkursie na najciekawszą i najbardziej odlotową fryzurę,
• pojedynkowaliśmy się także na… komputerach,
• wykazywaliśmy się swoimi umiejętnościami w sali gimnastycznej,
• spróbowaliśmy swoich sił w tanecznych szaleństwach,
• obejrzeliśmy dwa filmy.
• delektowaliśmy się też pyszną pizzą.

   Bardzo ciekawym przeżyciem dla wszystkich szkolnych przystojniaków, którzy nie bali się wyzwań był KONKURS NA MISTERA SZKOŁY. Na śmiałków czekały niełatwe zadania: ciekawa prezentacja siebie, zjedzenie pysznej limonki, taniec połamaniec oraz pokazanie umiejętności wokalnych – karaoke. To wszystko pozwoliło na wyłonienie najlepszego, najsympatyczniejszego i bardzo dzielnego MISTERA SZKOŁY 2019. Koronę oraz inne nagrody rzeczowe (kostkę Rubika, poduszkę i krawat) i oczywiście tytuł przy dźwiękach słynnej piosenki zespołu Queen otrzymał PAWEŁ STANKIEWICZ.

   Jeszcze raz serdecznie gratulujemy 

   Siódma rano nadeszła bardzo szybko i wszyscy bardzo niewyspani, ale zadowoleni uczestnicy nocnej przygody powrócili do swoich domów. Nocki w SP 1 w Żarach to nie tylko wspaniała zabawa, lecz również okazja do poznania się, integracji, do bycia razem.

Z pozdrowieniami
Organizatorzy

fot. Aleksandra Witkowska i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content