Nasz projekt międzynarodowy – To było wyzwanie!

   Jednym z zadań naszego międzynarodowego projektu “Friends forever” było przedstawienie szkół w formie “mannequin challenge”, zabawie polegającej na nagrywaniu scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny. W ten sposób powstały nagrania, dzięki którym możemy obejrzeć szkoły partnerów projektu oraz poznać kolegów i koleżanki ze szkół z całej Europy. W naszym mannequin challenge wzięła udział klasa 4b oraz uczniowie ze szkół z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Turcji. Ta zabawa sprawiła dzieciom ogromną radość. Zapraszam do obejrzenia dwóch filmów.
Izabela Mielniczek


Międzynarodowy mannequin challenge – składanka nagrań:

 

Nasza szkoła w mannequin challenge:

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content