„Narodziny książki” – zajęcia w bibliotece szkolnej

   Dnia 8 i 10 października 2018 r. w bibliotece SP 1 w Żarach gościli uczniowie klasy 2d i 2b. Dzieci brały udział w zajęciach pod hasłem „Narodziny książki”. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób tworzona jest książka oraz jacy ludzie przyczyniają się do jej powstania. Sami napisali książkę pt. “Różnimisie” oraz wykonali do niej piękne ilustracje. “Różnimisie” autorstwa uczniów klasy 2d i 2 b to książka o tolerancji i akceptacji, o misiach, które są duże i małe, wesołe i smutne, chude i grube, są jakie są, a i tak je wszyscy kochamy… Brawo dla wspaniałych pisarzy i ilustratorów.
   Nasza biblioteka jest pełna świata przygód, sensacji, humoru i fantastyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
   Zapraszamy.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content