Narodowe Czytanie 2018 – prezent od Instytutu Książki

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach wzięła udział w Narodowym Czytaniu 2018. Uczniowie klas ósmych czytali fragmenty Przedwiośnia Stefana Żeromskiego młodszym koleżankom i kolegom. Instytut Książki na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że jeśli udowodni się, iż wzięło się udział w tej szczytnej akcji, otrzyma się notesy ze Stefanem Żeromskim. Pan Piotr Pałac zgłosił szkołę i 4 października 2018 r. otrzymaliśmy notesy. Trafiły one w ręce Pań z biblioteki, inicjatorek akcji: p. Anny Andrukiewicz i p. Izabeli Olszańskiej oraz wspomagającego je p. Piotra Pałaca.
Piotr Pałac oraz Panie Bibliotekarki

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content