Mistrzostwa Województwa w Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego

   28 maja 2018 r. dwie drużyny reprezentowały naszą Szkołę w Mistrzostwach Województwa w Edukacji dla Bezpieczeństwa Ekologicznego w ramach XIV Konkursu “Uczę się bezpiecznie żyć”. Uczniowie klasy 3b: Milena Kostecka, Alicja Pytel, Amelia Sitko oraz Antoni Karaś zajęli 6. miejsce w finale, natomiast uczniowie klasy 6c: Emilia Mazurkiewicz, Dominika Krzyżanowska, Igor Rybaczek oraz Paweł Stankiewicz wywalczyli miejsce 2. Wszyscy finaliści doskonale się spisali. Wykazali się ogromną wiedzą i wspaniałymi umiejętnościami praktycznymi.
Joanna Naumik i Irena Wiącek

fot. Joanna Naumik

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content