Mikołajkowy Turniej Sportowy

   6 grudnia 2018 r. klasy drugie wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym, który wpisał się już na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Podczas zabaw i gier sportowych dzieci musiały wykazać się zwinnością, szybkością oraz pomysłowością. Mikołajkowe konkurencje dotyczyły m.in.: wyścigów reniferów, roznoszenia prezentów, zbierania bombek, układania hasła z rozsypanki wyrazowej oraz układania obrazka z puzzli i kolorowania go.Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie. Na zakończenie sportowych zmagań otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Organizatorzy: W. Bas H. Kulbida-Pietrzak

alt

fot. H. Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content