Międzyszkolny Konkurs o Złotą Nutkę Dyrektora SP5

   W kwietniu odbył się Międzyszkolny Konkurs o Złotą Nutkę Dyrektora SP 5. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Stankiewicz, Piotr Bojakowski, Oliwia Gulska, Zuzia Krawczyk, Paulina Stelmach, Ola Ciechowicz, Kasia Gronkowska i Laura Liber. Zajęliśmy II miejsce. Szczególne uznanie w oczach jury zdobyła „Rowerowa piosenka”. Wszystkie dzieci otrzymały podziękowanie i statuetkę.
Opiekun
Wioletta Bas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content