MIĘDZYNARODOWY PROJEKT CZYTELNICZY „LEKTURKI SPOD CHMURKI”

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT  CZYTELNICZY „LEKTURKI SPOD CHMURKI”

W roku szkolnym 2021/22 uczniowie klas trzecich realizować będą międzynarodowy projekt czytelniczy „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” edycja trzecia, stworzony z myślą o zachęceniu uczniów do czytania książek. Tegoroczna edycja pod kryptonimem POZNAJEMY ZAWODY świetnie wplata się w kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2021/2022.

Projekt składa się z trzech modułów:

I MODUŁ od 01.10.2021r. do 31.12.2021r. PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

II MODUŁ od 01.01.2022r. do 31.03.2022r.NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY

III MODUŁ od 01.04.2022r. do 31.05.2022r. NA RATUNEK

Aby otrzymać certyfikat zobowiązani jesteśmy do realizacji poszczególnych modułów oraz ich dokumentowania, a każdy moduł składa się z kilku zadań związanych z przeczytaną lekturą. Na pewno wszystkie klasy trzecie sobie poradzą!

Nauczyciele klasa trzecich

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content