Master of English 2018

 alt

23 maja 2018 r. odbył się VII Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament. Turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękujemy sponsorom – Pani Katarzynie Daniszewskiej ze Szkoły Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Pani Oldze Ranus-Witkowskiej z Wydawnictwa Macmillan za pomoc w organizacji konkursu. W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczestnicy z pięciu szkół podstawowych musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną i umiejętnościami w zakresie czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.

   Wyniki VII Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English”:
I miejsce: Jakub Saniuk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach) – zdobył nagrodę główną – rok darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
II miejsce: Nicole Jarczewska (Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach) – wygrała semestr darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
III miejsce: Szymon Wełna (Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach) – odebrał bon o wartości 250 zł do wykorzystania w ramach kursu języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”
   
   Dla wszystkich uczestników były przewidziane nagrody książkowe, upominki i dyplomy za udział.
   
   Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, pozostałym uczniom dziękujemy za udział, a także życzymy wszystkim dalszych sukcesów językowych.

Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content