Maskotka z Hiszpanii w naszej szkole

   W ramach współpracy międzynarodowej w naszej szkole gościliśmy maskotkę z Hiszpanii. Pluszak uczył języka angielskiego i opowiadał o swoim kraju. Uczniowie mogli przeczytać w dzienniku podróży podstawowe informacje o maskotce, Madrycie i Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się o typowych grach i zabawach hiszpańskich dzieci, tradycyjnym jedzeniu oraz życiu w tamtejszej szkole. Maskotką był pluszowy maskonur. Była to okazja do poznania tych zwierząt. Uczniowie klas czwartych stworzyli kwiz po angielsku o tych zwierzętach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wizyty.
Izabela Mielniczek
Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content