Mandala – “Koło życia – Święty krąg – Cały świat”

Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa w języku polskim oznacza “Koło życia – Święty krąg – Cały świat”. Jest symbolem harmonii i doskonałości. Buddyjscy mnisi wykonują i oglądają Mandale jako formę medytacji. Tworzenie Mandali rozwija wyobraźnię, pomaga się skupić i odprężyć, wyciszyć, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Świetliki wysłuchały informacji na temat Mandali, co ona oznacza, na czym polega jej tworzenie, a następnie wykonały zimowe (jeszcze) Koła życia. Zapraszamy do galerii.

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content