Logopedia na wesoło

   Inspiracją do zabawy słowem było przygotowanie logopedycznej gry planszowej, dzięki której uczniowie będą mogli doskonalić wymowę trudnych głosek. Celem tego działania było rozwijanie świadomości językowej, umiejętności samokształcenia oraz pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej. Przygotowane gry są doskonałym przerywnikiem zajęć. Teraz w zabawny i ciekawy sposób doskonalimy wymowę ćwiczonych głosek. Prace przygotowali: Karolina Prokop – kl. 2c, Wojtek Borysiak – kl. 4b, Julita Kielarska – kl. 4b, Amelia Szumska – kl. 6c, Katarzyna Tomczyk – kl. 6c.

Gratuluję i dziękuję!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content