Lekcja otwarta „Witaminki” w klasie 3d

   22.11.2013 r. w klasie trzeciej została przeprowadzona lekcja otwarta pt. „Witaminki”. Zajęcia odbywały się w scenerii warzywno-owocowej. Głównym celem zajęć było uświadomienie uczniom znaczenia witamin w warzywach i owocach w codziennej diecie. Należy spożywać je codziennie, żeby uniknąć niechcianych chorób.
   Uczniowie przygotowali ciekawy występ artystyczny na temat zdrowego odżywiania. Tańczyli, recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Każde dziecko było przebrane za warzywo lub owoc.
   W trakcie zajęć uczniowie mieli do wykonania również wiele zdań: rozwiązywali krzyżówki i zagadki, układali menu sałatkowe, tworzyli postać z wylosowanego warzywa lub owocu. Należy zaznaczyć, iż prace dzieci okazały się bardzo pomysłowe.
   Dziękuję wszystkim uczniom za aktywny udział w zajęciach, rodzicom za pomoc w przygotowaniu ciekawych strojów, a gościom za przybycie i uśmiech.
Monika Majerska

fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content