Lekcja otwarta w klasie 2a

 
   W piątek, 6 marca, w klasie 2a odbyła się lekcja otwarta, w czasie której dzieci, podzielone na 6 grup, robiły Marzannę. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże. Grupy prześcigały się w pomysłach na najpiękniejszą kukłę. Lekcja ta odbyła się w porozumieniu z filią Biblioteki Miejskiej, która ogłosiła konkurs i zaprosiła do niego dzieci z klasy 2a. Niedługo w filii tejże biblioteki odbędzie się uroczystość nagrodzenia najciekawszych prac. Dzieciom najbardziej podobały się Marzanny wykonane przez Szymona W., Dawida N. i Mateusza P., a także przez grupę Zuzi D., Oliwii C., Asi J. i Karoliny P. 

Wychowawca: Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska

Ranking szkół podstawowych

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content