LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z MISS BRENDĄ Z KENII

   13 kwietnia uczniowie klasy 4b uczestniczyli w niezwykłej lekcji języka angielskiego. Na specjalne zaproszenie pani Iriny gościli nauczycielkę języka angielskiego z Kenii imieniem Brenda. Dzieci dowiedziały się o wielu ciekawostkach na temat kraju, z którego pochodzi.

Podopieczni bardzo chętnie zadawali pytania po angielsku Brendzie, a także odpowiadali na jej pytania. Lekcję wypełniły spontaniczne rozmowy po angielsku z dużą dawką pozytywnych emocji i uśmiechów wśród dzieci.

Na zakończenie lekcji dziewczynki namalowały na tablicy graffiti podsumowujące lekcję. Uczniowie zgodnie przyznali, że to było wspaniałe spotkanie, osobowość Brendy zrobiła na nich wielkie wrażenie. W przyszłości chcieliby zaprosić ją jeszcze raz na lekcję języka angielskiego.

Iryna Wojtiuk

fot. Iryna Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content